Firma

Od ponad 10 lat tworzymy dedykowane do Internetu i dla urządzeń mobilnych atrakcyjne wizualnie rozwiązania, które przynoszą wymierne korzyści.

Naszym mottem jest tworzenie profesjonalnych i estetycznych narzędzi, dzięki którym nasi Klienci osiągają konkretne korzyści. Naszą pracę charakteryzuje najwyższy poziom estetyczny tworzonych przez nas produktów oraz bardzo wysoka skuteczność ich działania.

Stworzyliśmy największy w Polsce portal motocyklowy www.scigacz.pl, który z sukcesem pozyskuje coraz większe rzesze użytkowników i przez który sprzedawanych jest coraz więcej usług na rynku motocyklowym.

Dla Ministerstwa Spraw Zagranicznych stworzyliśmy oficjalną witrynę internetową oraz kilka podserwisów promocyjnych, w tym oficjalny portal promocyjny Polski. Jedna ze stworzonych przez nas stron zdobyła między innymi tytuł najlepszego serwisu internetowego roku 2006. Wszystkie były bardzo wysoko oceniane przez polskie i zagraniczne instytucje, uzyskując wiele wyróżnień i czołowych miejsc w rankingach stron.

Dla Money.pl stworzyliśmy aplikację do śledzenia notowań giełdowych oraz kursów walut na urządzeniach mobilnych. Aplikacja ta przez wiele tygodni była najczęściej pobieranym programem na platformę iPhone.

Stworzyliśmy kreacje dla internetowej kampanii reklamowej firmy farmaceutycznej. Kreacje te miały współczynnik kliknięć najwyższy w historii portali internetowych, na których kreacje były wyświetlane.

Podane przykłady to tylko niewielka część wykonanych przez nas prac. Każdy nasz projekt cechuje dbałość o jego najwyższy poziom estetyczny. Za każdym projektem stoją też precyzyjnie określone cele, które chcemy osiągnąć dla Naszych Klientów. Zapraszamy do odwiedzenia pozostałych części naszego serwisu, w których szczegółowo opisujemy: zrealizowane przez nas projekty, Klientów dla których mieliśmy przyjemności świadczyć usługi oraz produkty, dzięki którym nasi Klienci skutecznie wykorzystują nowe media do budowania swojego sukcesu.

Stworzyliśmy najlepszy profil motoryzacyjny w Polsce – Ścigacz.pl!

2014.09.01

Wg raportu Sotrendera Ścigacz.pl jest niekwestionowanym liderem pod względem zaangażowania fanów – 34% spośród 310 129 osób, które polubiły nasz fanpage. więcej

Wyglądaj pięknie i czuj się pięknie - kampania Restylane

2014.07.15

Przeprowadziliśmy kampanię skierowaną do osób zainteresowanych zabiegami medycyny estetycznej. więcej

Strona CASTROL w portalu Ścigacz.pl

2014.07.16

Na zlecenie Castrol Polska wykonaliśmy serwis, dedykowany produktom Castrol dla motocyklistów. Serwis działa jako części największego w Polsce portalu motocyklowego Ścigacz.pl. więcej

Grupa Akonet

  • Akonet
  • Scigacz.pl
  • iservices.pl
  • Facebook
  • Tweeter
  • Flickr